Náš tím

Náš fyziotím

PhDr. Natália Uríková – fyzioterapeut špecialista, odborný garant zdravotníckeho zariadenia

Natália Uríková je fyzioterapeutkou, ktorá absolvovala špecializačné štúdium Fyzioterapia v športe a telovýchove a získala akademický titul doktor filozofie v študijnom programe fyzioterapia.

Po ukončení bakalárskeho štúdia začala pracovať od roku 2013 na pozícii fyzioterapeut v poliklinike v Žiline a po krátkom čase viac ako štyri roky pôsobila v Univerzitnej nemocnici Bratislava na oddelení fyzioterapie, balneológie a liečebnej rehabilitácie. Práve na tomto oddelení získala mnoho skúseností, najmä kvôli množstvu pacientov s rôznymi diagnózami.

Viac ako 5 ročná prax v odbore fyzioterapia ju naučila vnímať pacienta komplexne a prihliadať na všetky jeho špecifiká.

Natália je mamou a aj vďaka tejto krásnej skúsenosti je jej veľmi blízka fyzioterapia pre ženy v období tehotenstva a po tehotenstve.

Absolvovala niekoľko odborných kurzov určených pre fyzioterapeutov a venuje sa aj liečebným masážam, nakoľko stredoškolské štúdium ukončila v odbore masér.

Akreditované kurzy:

 • Diagnostika a terapia funkčných porúch
 • Terapeutické využitie kinesiotape
 • Terapeutické využitie kinesiotape v lymfológii
 • SM system (A, B)
 • Terapeutické využitie Theragunu
 • Dynamická neuromuskulárna stabilizácia A (DNS)

Mgr. Denisa Múčková - fyzioterapeut

Denisa svoju cestu k fyzioterapii začala na Slovenskej zdravotníckej univerzite, kde ukončila bakalárske štúdium a pokračovala na Univerzite sv. Cyrila a Metoda, na ktorej sa jej podarilo získať magisterský titul so skvelými výsledkami.
V tomto čase pokračuje v štúdiu na rovnakej univerzite aj špecializáciu fyzioterapia v športe. 

Navštevovala športové gymnázium Ostredková 10, kde sa Denisa aktívne venovala plávaniu v podobe 15 rokov a pôsobila aj ako trénerka plávania pre deti a dospelých. Do fyzioterapie sa zamilovala už počas štúdia na strednej škole, kde sa s týmto odborom začala stretávať. 
Momentálne pracuje v Univerzitnej nemocnici v Starom meste na neurologickom oddelení, kde sa stretáva s pacientami s rôznymi neurologickými diagnózami. Veľkú časť oddelenia však tvoria práve pacienti s bolesťami chrbtice. 
Snaží sa pozerať na človeka komplexne s prihliadaním aj na psychosomatiku človeka a spája prvky klasickej a alternatívnej terapie.  

Kurzy:

 • Terapia a diagnostika ramena
 •  Certifikát: Neuro-muskulo-skeletálna diagnostika a terapia porúch funkcie pohybového aparátu časť A – Mgr. Marián Jendrichovský
 • Certifikát: Syndróm kostrče a panvového dna – Doc. MUDr. Miroslav Tichý
 • Certifikát: Diagnostika a terapie funkčných porúch hybného systému – Janíková Eva
 • Certifikát: Terapeutické využitie Kinesio tapu
   

Bc. Emma Boldišová

Emma úspešne ukončila bakalárske stúdium na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave s červeným diplomom. Ďalej pokračuje v štúdiu na Mgr. stupeň na jej Alma Mater.

            Už od malička jej bola fyzioterapia blízka lebo má skoliózu, ktorú jej sledovali ortopédi a fyzioterapeuti. Práve ortopédom jej bolo odporučené plávanie, ktorému sa venovala závodne 13 rokov. Vždy ju práca a štúdium ťahali do zdravotníckej sféry a v spojení so športom bola Fyzioterapia jasná voľba.

            Počas štúdia bola pól roka na Erasme v ČR, kde si vyskúšala rôzne fyzioterapeutické metodiky a koncepty, na ktoré nadväzuje a spája v praxi. Venuje sa hlavne fyzioterapii pri skoliózach a Chybnom držaní tela (CHDT). Pri skolióze je veľmi dôležitý pevný svalový korzet, kt. spevnila pomocou plávania a pilatesu, ktorým sa vo voľnom čase venuje.

Kurzy:

 • Certifikát: Tejpování základný kurz – svalové techniky, kloubní techniky, korekční techniky, lymfatické techniky

 • SM Systém A-B

Bc. Marcel Kačmár

Kurzy:

 • Tejpovanie základný kurz – svalové techniky, kĺbové techniky, korekčné techniky, lymfatické techniky

Volám sa Marcel Kačmár a som absolventom strednej zdravotníckej školy, kde som sa špecializoval na odbor masér. Moje zručnosti a vášeň pre starostlivosť o zdravie a pohybový aparát ma čoskoro zaviedli do sveta fyzioterapie.

Moje putovanie smerom k fyzioterapii začalo, keď som sa na strednej škole začal intenzívne zaujímať o masáže a ich pozitívny vplyv na ľudské telo. Táto zvedavosť ma motivovala k prehlbovaniu svojich znalostí a zručností v oblasti starostlivosti o telo.

Následne som sa rozhodol, že chcem pokračovať v štúdiu fyzioterapie, čo bola prirodzená voľba, pretože som už od útleho veku hral futbal. Skúsenosti s rôznymi športovými zraneniami ma viedli k tomu, aby som si vybral fyzioterapiu ako svoju profesionálnu cestu. Počas mojej futbalovej kariéry som sa dostal do blízkeho kontaktu s fyzioterapeutmi, ktorí mi pomohli rýchlo sa zotaviť a vrátiť sa späť na ihrisko.

Dnes sa aktívne venujem fyzioterapii a snažím sa pomáhať ľuďom obnoviť svoje zdravie, odstrániť bolesti a zlepšiť svoju kvalitu života. Som vášnivým zástancom toho, aká dôležitá je prevencia a rehabilitácia vo svete zdravia a pohybu.

Rád by som sa podelil o svoje znalosti a zručnosti s tými, ktorí hľadajú cestu k optimálnemu zdraviu a pohybovému potenciálu. Som hrdý na svoju cestu a teším sa na ďalšie výzvy, ktoré mi fyzioterapia prinesie..

Mgr. Peter Urík, MBA – fyzioterapeut, manažér rehabilitácie

Peter má v Rehasporte úlohu manažéra. Vyštudoval fyzioterapiu na Slovenskej zdravotníckej univerzite v Bratislave a špecializačné štúdium Fyzioterapia v športe a telovýchove na UCM v Trnave.

Pokračoval v štúdiu na Ústave práva a profesijného vzdelávania v Trnave, kde ukončil vzdelávací program zameraný na manažment a obchod.

Od roku 2010 predstavuje na slovenskom trhu novinky v oblasti rehabilitačných pomôcok a organizuje kurzy pre odbornú verejnosť.

Pravidelne sa zúčastňuje medzinárodných konferencií doma i v zahraničí. Nadobudnuté poznatky a skúsenosti sa snaží preniesť do Rehasport rehabilitácie.

Zde Vložte Text Nadpisu